Sortiment

MH

Společnost MANN+HUMMEL (CZ) se v roce 1998 stala 100 % vlastnictvím německého koncernu MANN+HUMMEL GmbH, který jakožto vývojový partner a sériový dodavatel zaujímá přední místo ve výrobě a vývoji filtrů pro automobilový a strojní průmysl.
V roce 2010 zaměstnala společnost MANN+HUMMEL téměř 13.200 zaměstnanců ve 41 pobočkách po celém světě a  dosáhla obratu 2,18 miliard eur.

logo Avia

Společnost Avia Ashok Leyland Motors s.r.o. je od roku 2006 součástí koncernu Hinduja Group po boku druhé největší automobilky v Indii - Ashok Leyland. Společnost Avia Ashok Leyland Motors s.r.o.v současné době uzavírá montážní závod v České republice. Vedení společnosti tvrdí že dostojí svým závazkům ohledně dodávek náhradních dílů a záruk. Uvidíme...

LM

Společnost Liqui Moly vznikla v Německu před 50 lety. Liqui Moly je dnes v Evropě jedním z předních producentů aditiv do olejů a paliv.
Výrobky Liqui Moly výrobky jsou  schváleny německým  technickým zkušebním ústavem (TUV).

Eurolites

Italská společnost Eurolites je významný distributor originálních i OEM osvětlení vozidel. V každém případě při koupi těchto světel si můžete být jisti, že homologace jsou pravé a že zboží je vyrobeno v EU.

Fristom

Společnost Fristom je výrobcem osvětlení vybaveného pokrokovou LED technologií. Tato světla pracují při napětí od  10-30 V s výrazně nižší spotřebou energie oproti klasickým žárovkám. LED diody jsou zality do světla a odpadá tak nejčastější závada světel – pronikání vody do prostoru patic. Výrobky jsou homologovány a výrobce je významným evropským exportérem.

ABER

Společnost ABER je jedním z nejvýznamnějších výrobců hydraulických čerpadel a pomocných pohonů (PTO) pro nákladní vozidla na mezinárodním trhu. Společnost byla založena v roce  v roce 1972, v současné době ABER získala certifikát ISO 9001:2000. Získané vynálezy a patenty a neustálé zavádění nových výrobků jsou výsledkem úsilí o inovaci a dynamiku.

Brano

Český výrobce nezávislých topení, tlumičů pérování a houkaček. Vlastní unikátní laboratoře umožňují optimální ladění tlumičů pro konkrétní typ vozidla. Dodavatel do prvovýroby SAF, BPW, AVIA, SOR, DAF.

JQ

Výrobce PA rychlospojek pro PA a PP potrubí. Na trhu působí od roku 1950. Patentovaný tvar kleštiny a skutečnost, že spojka i potrubí jsou ze stejného materiálu (téměř nulová diference teplotní roztažnosti) umožnila získat certifikát TUV pro brzdové systémy nákladních vozidel.

Praga

Společnost Praga má více než stoletou tradici v automobilovém průmyslu. Přes šedesát let je její hlavní náplní výroba převodovek a převodů. V současné době zajišťujeme jako obchodní zástupci Praga a.s. distribuci náhradních dílů převodovek řady 5p20, 5PS a 6PS. V součinnosti s bývalými dceřinými provozy pak zajišťujeme výrobu soukolí, centrálních kol a satelitů pro vozidla AVIA s českými nápravami.

Cummins

Cummins Inc, je vedoucí celosvětový lídr v návrhu, výrobě, distribuci a servisu motorů a souvisejících technologií, včetně palivových systémů, ovládacích prvků, vzduchotechniky, filtrace,  řešení emisí a elektrických systémů pro výrobu elektrické energie. Společnost má centrálu ve městě Columbus ve státě Indiana (USA) Cummins zaměstnává přibližně 44.000 lidí po celém světě a slouží zákazníkům ve zhruba 190 zemích a teritoriích, prostřednictvím sítě více než 600 společností ve vlastnictví a nezávislých distribučních místech a přibližně 6500 prodejců. Obrat společnosti v roce 2011 byl ve výši 18,0 mld. USD.

Coyote

V roce 1998 byla založena značka COYOTE s produkty autokosmetiky, provozních kapalin a tlakových olejů. Od roku 1999 jsou produkty COYOTE prodávány na ČR i SK trhu. Značka COYOTE má své zákazníky a plně reflektuje jejich potřebu a přání.

Optibelt

Společnost Arntz Optibelt Group se sídlem v Spolkové republice Německo je jedním z předních výrobců klínových, drážkových a rozvodových řemenů.

FSS

Společnost FSS Fren Sistemleri Sanayi Tic.Ltd. Sti. Je turecká společnost která vyrábí brzdové přístroje  pro nákladní automobily, autobusy a přívěsy. Společnost zaujímá významné  místo nejen v Turecku ale i na mezinárodním trhu. Koupí těchto výrobků obdržíte kvalitní a podle technické dokumentace seřízený výrobek za rozumnou cenu. To výrazně kontrastuje s distribucí čínských vzduchových přístrojů které jsou vyrobeny metodou optické podobnosti.